Späť

Bude ENGIE Najzamestnávateľom 2022?

22.09.2022   |  

Skupina ENGIE na Slovensku bola tento rok nominovaná na cenu Najzamestnávateľ 2022. Dostali sme sa do shortlistu v rámci kategórii Stavebníctvo.

O tom, či budeme v rámci tejto kategórie patriť medzi TOP 3 najlepších zamestnávateľov na Slovensku môžete rozhodnúť aj vy!

Ako prebieha hlasovanie?

O Najatraktívnejšieho zamestnávateľa 2022 hlasuje verejnosť a samozrejme aj vy, zamestnanci našej Skupiny, od 12. 9. 2022 do 31.12.2022. Svoj hlas nám môžete odovzdať prostredníctvom hlasovacieho online formulára na stránke najzamestnavatel.sk. Každý respondent môže dať hlas iba jednej spoločnosti v každom odvetví.

Kde hlasovať?

HLASOVANIE – ENGIE Services SLOVENSKO

Vyhodnotenie a výsledky ankety

Vyhodnotenie ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ 2022 a udeľovanie cien prebehne začiatkom roku 2023. Do konečného hodnotenia budú zaradené iba dotazníky, ktoré obsahujú názov zvolenej spoločnosti, dôvod výberu a štatistické údaje o respondentovi.

Zverejňuje sa iba poradie na prvých troch miestach v každej kategórii. Víťazné spoločnosti získajú ocenenie Najatraktívnejší zamestnávateľ.

Viac info o hlasovaní a vyhodnocovaní ankety: Najzamestnávateľ 2022 – metodika 

Veríme, že nám dáte svoj hlas a podarí sa nám získať umiestnenie medzi TOP 3 najatraktívnejšími zamestnávateľmi v kategórii Stavebníctvo.

Ďakujeme!

Katarína Frčová

Marketingový špecialista

P.S.: Ak chcete hlasovať za ENGIE Services, neodkladajte svoje rozhodnutie na neskôr, ale hlasujte HNEĎ! 

Môže sa totiž stať, že pre pracovnú zaneprázdnenosť sa k hlasovaniu už nedostanete, prípadne už nebude oznam na intranete viditeľný. Každý hlas sa počíta a bola by škoda prísť o ten váš 😊.

Späť