Spoločnosti Skupiny ENGIE 

ENERGY DISTRIBUTION, s.r.o.

Člen Skupiny ENGIE
Spoločnosť zaoberajúcou sa výrobou a distribúciou elektrickej energie a prevádzkou energetickej infraštruktúry.  

Viac info >

ENGIE Services, Brezová pod Bradlom

Člen Skupiny ENGIE
Tepelné hospodárstvo v Brezovej pod Bradlom, ktoré ENGIE Services prevádzkuje od januára 2009, vyrába a dodáva teplo a teplú úžitkovú vodu na základe nájomnej zmluvy na 20 rokov pre terciárny sektor a domácnosti.

Viac info >

LMT, a.s.

Člen Skupiny ENGIE
LMT, a.s. vznikla v roku 2008 a jej hlavnou podnikateľskou činnosťou je výroba a rozvod tepla v Liptovskom Mikuláši, kde dodáva teplo a teplú úžitkovú vodu pre viac ako 7 000 bytov, príslušnú občiansku vybavenosť a podnikateľské priestory. Od roku 2010 sa významná časť tepla v meste vyrába z obnoviteľných zdrojov - spaľovaním drevnej štiepky.  

Viac info >

Prvá ružinovská spoločnosť, a.s.

Člen Skupiny ENGIE
Prvá ružinovská spoločnosť, a.s. poskytuje od roku 1999 služby v oblasti výroby a distribúcie tepla a teplej úžitkovej vody. Prvá ružinovská spoločnosť vyrába teplo pre vyše 20-tisíc domácností v jednej z najväčších bratislavských mestských častí. 

Viac info >

Račianska teplárenská, a.s.

Člen Skupiny ENGIE
Račianska teplárenská, a.s. vznikla v roku 2004 a poskytuje služby v oblasti výroby a distribúcie tepla a teplej úžitkovej vody. 

Viac info >

SKAL&CO, spol. s r. o.

Člen Skupiny ENGIE
SKAL&CO, spol. s r. o. pôsobí od roku 1994 v oblasti tepelnej energetiky v Skalici. Vyrába a dodáva teplo a teplú úžitkovú vodu z vlastných aj prenajatých zariadení, poskytuje správcovskú činnosť a servis pre polyfunkčné, prevádzkové a obytné budovy, rovnako aj inžiniersko-investorskú činnosť v tejto oblasti.

Viac info >

Službyt, spol. s r. o.

Člen Skupiny ENGIE
Službyt, spol. s r. o. vznikol v roku 1994 v meste Senica a pôsobí v oblasti tepelnej energetiky. Pre svojich klientov zabezpečuje výrobu, dodávku a rozvod tepla a teplej úžitkovej vody z vlastných aj prenajatých zariadení, komplexnú správu a servis pre polyfunkčné, prevádzkové a obytné budovy, rovnako aj inžiniersko-investorskú činnosť v tejto oblasti.

Viac info >

Tepelné hospodárstvo Moldava, a.s.

Člen Skupiny ENGIE
Tepelné hospodárstvo Moldava, a.s., od roku 1997 vyrába a dodáva teplo a teplú úžitkovú vodu pre bytovú a komunálnu sféru v meste Moldava nad Bodvou.

Viac info >

TERMMING, a.s.

Člen Skupiny ENGIE
Termming, a. s. vyrába a distribuuje teplo a teplú úžitkovú vodu v Bratislave od roku 1996. Už v prvom roku svojej existencie preinvestovala 1,4 mil. eur na rekonštrukciu tepelných zdrojov v bratislavskom Starom Meste.   

Viac info >