Nový riaditeľ Divízie obchodných činností

Nový riaditeľ Divízie obchodných činností Bratislava, 18. Február 2015

Novým riaditeľom Divízie obchodných činností Cofely a.s. sa od 1. 4. 2015 stane Róbert Ruňanin. Vo funkcii tak nahradí súčasného riaditeľa Romana Tožičku.

Roman Tožička je členom predstavenstva Cofely a na pozícii riaditeľa Divízie obchodných činností pôsobí od jej vzniku, t.j. od roku 2010. Predtým pracoval na rovnakej pozícii v spoločnosti Hetech Services.

„Nebolo pre mňa ľahké odísť po toľkých rokoch z úspešnej spoločnosti, ktorú som spolu s kolegami pomohol budovať. Som rád, že Cofely dnes patrí medzi lídrov v oblasti energetiky a správy nehnuteľností. Rozhodol som sa profesne a osobnostne posunúť a prijal som novú výzvu v podobe rozbehu ďalšej spoločnosti. Verím, že sa mi podarí v novej úlohe uspieť minimálne tak ako v Cofely,“ hovorí Roman Tožička.

Pozíciu riaditeľa Divízie obchodných činností od 1. 4. 2015 preberá Róbert Ruňanin, ktorý v súčasnosti pracuje na pozícii Key Account Managera. “Menovanie Róberta Ruňanina bolo pre nás logickou voľbou z hľadiska jeho obchodných skúseností, prehľadu trhu a kontaktov. Za 2 roky pôsobenia v Cofely sa dokázal veľmi dobre zorientovať a získal si našu dôveru,“ hovorí Roman Doupovec, generálny riaditeľ Cofely a.s.

Róbert Ruňanin predtým pracoval ako Projektový manažér v spoločnosti HERZ, spol. s r.o. „Veľmi si vážim dôveru a príležitosť, ktorú som od vedenia spoločnosti dostal. Mojím cieľom je udržať a zastabilizovať existujúcich klientov spoločnosti a samozrejme prostredníctvom nových projektov získať pre Cofely ďalších perspektívnych zákazníkov a prispieť tak k jej rastu,“ hovorí Róbert Ruňanin.

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com