Komplexná správa nehnuteľností pre všetky objekty VÚB banky na Slovensku

Komplexná správa nehnuteľností pre všetky objekty VÚB banky na Slovensku Bratislava, 15. október 2020

Spoločnosť ENGIE Services uspela vo výberovom konaní a od októbra pokračuje v poskytovaní komplexných služieb správy nehnuteľností pre Všeobecnú úverovú banku. Nadväzuje tak na 10 ročnú spoluprácu s druhou najväčšou bankou na Slovensku. Na rozdiel od predchádzajúceho obdobia, keď ENGIE Services poskytovala svoje služby iba pre centrálu a pobočky na západe a v strede krajiny, sa jej v súčasnosti podarilo získať do správy všetky objekty banky na celom Slovensku. 


ENGIE Services spolupracuje s VÚB bankou od roku 2010. Odvtedy prešla niekoľkými retendrami a úspešne obhájila svoju pozíciu stabilného a spoľahlivého dodávateľa kvalitných služieb správy nehnuteľností. Na základe výhry v poslednom tendri od 1. októbra poskytuje komplexné služby pre centrálu VÚB banky v Bratislave a 155 pobočiek po celom Slovensku, s celkovou spravovanou plochou takmer 133 tisíc m².

Komplexné portfólio služieb dodávaných VÚB banke zahŕňa technickú a komerčnú správu objektov, infraštruktúrnu a energetickú správu nehnuteľností, meranie prevádzkových parametrov systémov a  total guarantee výkon opráv nehnuteľností, inventára a zariadení, v rámci ktorej ENGIE Services garantuje výkony opráv na svoje náklady bez finančnej spoluúčasti klienta.

„Výhra v tendri nás teší a sme hrdí, že môžeme aj naďalej poskytovať kvalitné služby komplexnej správy nehnuteľností pre tak významného klienta, akým je VÚB banka. Veríme, že dôveru, ktorú do nás vložila, nesklameme a aj naďalej budeme pokračovať v úspešnej spolupráci,“ uzatvára Róbert Ruňanin, riaditeľ Divízie obchodných činností.

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com