Vážení obchodní partneri, priatelia, milé kolegyne a kolegovia,

Vážení obchodní partneri, priatelia, milé kolegyne a kolegovia, v úvode nášho tohtoročného posledného vydania ENGIE News vám chcem poďakovať za dôveru, podporu a spoluprácu v roku 2016.
 
Uplynulý rok si budeme v našej spoločnosti pamätať predovšetkým ako rok zmien. Či už v premenovaní našej spoločnosti na ENGIE Services, v dôsledku celosvetového rebrandingu Skupiny, ale aj zmenou našej organizačnej štruktúry so zameraním na regióny. V spoločnosti, ktorá zamestnáva takmer 800 pracovníkov v mnohých lokalitách, a ktorej dominantnou náplňou sú služby, je dôležité zachovať si rozumnú mieru flexibility. Veríme, že 4 regióny budú lepšie a hlavne rýchlejšie schopné reagovať na požiadavky klientov a posilnia kvalitu našich služieb.
 
Veľmi nás teší, že stále vo väčšej miere spolupracujeme s našimi zákazníkmi v oblasti energetického manažmentu za účelom optimalizácie prevádzky a efektívneho využívania energií. Našou výhodou je využívanie synergií v rámci tímov, prostredníctvom ktorých vieme klientom v oblasti facility manažmentu poskytnúť rozsiahle skúsenosti a know-how z energetiky. O tejto, ale aj o iných témach, sa môžete dočítať v článkoch decembrového vydania ENGIE News.
 
S blížiacim sa koncom roka 2016 vám prajem úspešne zavŕšenie vašich projektov a počas vianočných sviatkov veľa radosti a pohody v kruhu vašich blízkych!
 
S úctou,

Ing. Roman Doupovec
Generálny riaditeľ
ENGIE Services a.s.
 
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com