ENGIE NEWS 5/2016

EDITORIÁL

Vážení obchodní partneri, priatelia, milé kolegyne a kolegovia,

v úvode nášho tohtoročného posledného vydania ENGIE News vám chcem poďakovať za dôveru, podporu a spoluprácu v roku 2016. Uplynulý rok si budeme v našej spoločnosti pamätať predovšetkým ako rok zmien. Či už v premenovaní našej spoločnosti na ENGIE Services, ale aj zmenou internej organizačnej štruktúry.
 
Viac >

NOVÉ PROJEKTY

Komplexné služby facility manažmentu pre KraussMaffei Technologies v Sučanoch

V júli 2016 ENGIE Services obhájila svoju pozíciu poskytovateľa služieb technickej správy nehnuteľností pre KraussMaffei Technologies, s ktorou spolupracuje už od roku 2010. Prostredníctvom novej zmluvy na dobu neurčitú bude aj naďalej pokračovať v poskytovaní komplexných služieb pre jej výrobný závod v Sučanoch. 

Viac >

Proaktívny a promptný prístup pre zabezpečenie nepretržitej prevádzky v Slovenskej Grafii

Kvalitné služby v oblasti dodávky, inštalácie a servisu chladiacich zariadení, promptnosť a proaktívny prístup – toto všetko sú atribúty, vďaka ktorým už druhý rok Slovenská Grafia spolupracuje s ENGIE Services. 

Viac >

Služby technickej správy nehnuteľností pre nové ambulancie Medirexu v budove EcoPointu

ENGIE Services poskytuje pre EcoPoint v Košiciach služby z oblasti správy nehnuteľností už viac ako 2 roky. Na jeseň tohto roku rozšírila svoju pôsobnosť a zabezpečuje služby inštalácií technológií a technickej správy nehnuteľností aj pre novootvorené ambulancie spoločnosti Medirex, ktorá sídli v jej priestoroch. 

Viac >

LEGISLATÍVNE NOVINKY

Fotovoltaika bude pomáhať budovám triedy A0 dosahovať nulovú energetickú spotrebu

Slovensko legislatívne reaguje na aktuálnu tému znižovania energetickej náročnosti a využívanie obnoviteľných zdrojov energie a pripája sa tak ku globálnej iniciatíve ostatných krajín, smerujúcej k znižovaniu emisií skleníkových plynov a ochrane životného prostredia a planéty. 

Viac >

MYSLÍME EKOLOGICKY

Využívanie obnoviteľných zdrojov energie – riešenie klimatickej krízy

„Ľadovce sa pomaly roztápajú“ a krajiny začínajú pociťovať zodpovednosť za stav našej planéty. Myšlienky udržateľného rozvoja naberajú na sile a význame a koncern ENGIE je, aj vďaka svojej stratégii zameranej na maximálne využívanie obnoviteľných zdrojov, lídrom procesu transformácie energetiky v Európe.  

Viac >

PODPORUJEME

ENGIE Services je partnerom úspešných slovenských basketbalových klubov

ENGIE Services podporuje mnohé športové projekty na Slovensku. Už niekoľko rokov je partnerom basketbalového klubu INTER BRATISLAVA. V poslednom štvrťroku 2016 sa rozhodla partnersky podporiť aj najúspešnejší ženský basketbalový klub GOOD ANGELS Košice. 

Viac >

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com