Vážení obchodní partneri, milé kolegyne, kolegovia!

Vážení obchodní partneri, milé kolegyne, kolegovia! Dovoľte mi, aby som sa v prvom rade poďakoval vedeniu ENGIE, že mi umožnilo touto cestou sa k vám prihovoriť, keďže tento príspevok do ENGIE News je s vysokou pravdepodobnosťou mojím posledným. Po 13 rokoch strávených v Hetech-u, COFELY a v ENGIE som sa rozhodol koncom tohto kalendárneho roka ukončiť svoje pôsobenie vo firme. Boli to pre mňa skutočne plodné a úspešné roky a vždy budem na túto časť môjho života rád spomínať! Či už budovanie holdingu Hetech Services, následne jeho predaj francúzskemu GDF Suez, ale aj akvizície typu Comeron Group, všetko to boli dynamické projekty, ktoré ma veľmi obohatili.
 
Hlavným dôvodom môjho rozhodnutia, ktoré sa rozhodne nerodilo ľahko, je fakt, že stojím pred poslednou tretinou svojho produktívneho života a cítim, že mám ešte dostatok síl vytvoriť niečo nové, čo by ma zároveň zabávalo a profesionálne obohacovalo. Mám dostatok skúseností z pôsobenia v medzinárodných koncernoch, ako aj zo súkromného podnikania a rád by som ich všetky zužitkoval a vytvoril niečo vlastné a zmysluplné. V hlave mi víri veľa nových nápadov a myšlienok, hlavne v oblasti sofistikovaného poskytovania energetických služieb, takže sa už veľmi teším na túto novú kapitolu svojho života.
 
V každom prípade mi dovoľte, aby som sa vám touto cestou veľmi pekne poďakoval za úspešnú spoluprácu! S mnohými kolegami z ENGIE spolupracujem dlhodobo a nikdy nezabudnem na vašu ochotu vždy pomôcť a zabojovať, keď to bolo najviac potrebné. Verím, že ostaneme spolu v kontakte, či už pracovne, alebo aj súkromne. Nesmierne si vážim, že sa mnohí z vás za tie roky stali mojimi osobnými priateľmi.
 
Na záver by som rád využil tento predvianočný čas a zaželal vám krásne prežitie vianočných sviatkov plných pokoja a rodinnej pohody, a taktiež úspešný vstup do nového roka 2019!
 
S úctou,
 
Ing. Peter Strýček
Regionálny riaditeľ pre akvizície a rozvoj
ENGIE Services
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com