Komplexná správa sídla YIT Slovakia - Reding Tower 2

Komplexná správa sídla YIT Slovakia - Reding Tower 2 Deväťpodlažný administratívny komplex Reding Tower 2 s celkovou úžitkovou plochou 8 000 m2 patrí od septembra 2018 do portfólia spravovaných objektov ENGIE Services v oblasti komplexnej správy nehnuteľností. Moderná budova, ocenená v roku 2012 cenou za architektúru CE.ZA.AR v kategórii Občianske a priemyselné budovy, je zároveň sídlom spoločnosti YIT Slovakia a.s.

YIT je nadnárodná stavebná a developerská spoločnosť s viac ako 100 ročnou históriou. YIT Slovakia realizuje v Bratislave obytné komplexy TAMMI Dúbravka, NUPPU v Ružinove, STEIN2 v Starom Meste a bytový dom PARI v Ružinove. Aktuálne pracuje na premene areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne (BCT) na živú mestskú štvrť ZWIRN vrátane pamiatkovej obnovy národnej kultúrnej pamiatky Pradiarne.

V júni tohto roka ENGIE uspela vo výberovom konaní na poskytovateľa služieb komplexnej správy nehnuteľnosti pre objekt Reding Tower 2. „Vážime si príležitosť, ktorú nám YIT ponúkla v podobe správy ich sídla, rovnako ako aj našu doterajšiu spoluprácu. Ponuka nás teší o to viac, že YIT je významným hráčom v oblasti výstavby a developingu,“ hovorí Juraj Sochor, Riaditeľ Regiónu Bratislava, ENGIE Services.

ENGIE pre YIT od septembra tohto roku poskytuje komplexné služby správy nehnuteľností, ktoré zahŕňajú údržbu a prevádzku administratívnej budovy, garáží a technických zariadení, servis, odborné prehliadky a kontroly technických zariadení, letnú údržbu, upratovanie, umývanie fasády, deratizáciu a držanie pohotovosti havarijnej služby.

Napriek tomu, že ide o relatívne novú a modernú budovu, po 8 rokoch od kolaudácie má za sebou už istú časť svojho životného cyklu, čo znamená, že vidíme do budúcna priestor aj pre rozšírenie našej spolupráce napríklad v oblasti správy energií a energetického manažmentu. Sme pripravení naplniť všetky očakávania nového klienta a flexibilne reagovať na jeho požiadavky a výzvy, ktoré máme spoločne pred sebou,“ uzatvára Juraj Sochor.
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com