ENGIE NEWS 4/2018

EDITORIÁL

Vážení obchodní partneri, milé kolegyne, kolegovia!

Dovoľte mi, aby som sa v prvom rade poďakoval vedeniu ENGIE, že mi umožnilo touto cestou sa k vám prihovoriť, keďže tento príspevok do ENGIE News je s vysokou pravdepodobnosťou mojím posledným. Po 13 rokoch strávených v Hetech-u, COFELY a v ENGIE som sa rozhodol koncom tohto kalendárneho roka ukončiť svoje pôsobenie vo firme. Boli to pre mňa skutočne plodné a úspešné roky a vždy budem na túto časť môjho života rád spomínať! 
Viac >

NOVÉ PROJEKTY

Komplexná správa sídla YIT Slovakia - Reding Tower 2

Deväťpodlažný administratívny komplex Reding Tower 2 s celkovou úžitkovou plochou 8 000 m2 patrí od septembra 2018 do portfólia spravovaných objektov ENGIE Services v oblasti komplexnej správy nehnuteľností. 
Viac >

Rekonštrukcia technologických zariadení v polyfunkčnom objekte v Košiciach

V metropole východného Slovenska rekonštruuje od júna tohto roka spoločnosť AZOR, ako nový vlastník objektu, polyfunkčné centrum na Hlavnej ulici. ENGIE Services uspela vo výberovom konaní a v najbližšom čase plánuje začať s rekonštrukciou technologických zariadení na výrobu a rozvod tepla, chladu a dodávku elektrickej energie.  
Viac >

ENGIE pokračuje v úspešnej spolupráci na projekte EcoPoint 2 v Košiciach

ENGIE Services od júla tohto roka spravuje druhú budovu komplexu EcoPoint v Košiciach, ktorá bola v rovnakom mesiaci skolaudovaná a v septembri slávnostne otvorená. 
Viac >

KAMPAŇ

Predstavujeme nové projekty kampane ENGIE Harmony Project

Zosúladenie individuálnych a celospoločenských záujmov vedie k harmonickému pokroku po celom svete – to je idea, ktorej ENGIE verí a zároveň záväzok, ktorý sa snaží plniť. V duchu spomínanej myšlienky spustila spoločnosť na jar tohto roka po celom svete kampaň ENGIE Harmony Project. 
Viac >

ROZHOVOR

Naši absolventi si dnes môžu vyberať

Rozhovor s riaditeľom Strednej odbornej školy technológií a remesiel na Ivánskej ceste v Bratislave – Ing. Ľubomírom Kovaľom, ktorý v školstve pracuje už viac ako 28 rokov. 
"Záujem firiem o našich absolventov je veľmi vysoký. Každý z našich absolventov, ak chce, si určite miesto nájde a môže si vyberať spomedzi množstva ponúk."
Viac >

PODPORILI SME

Projekt ENGIE Eco školy 2018 pomohol zazelenať tri školské dvory

Skupina ENGIE v rámci projektu ENGIE ECO školy podporila aj tento rok 3 školy na západnom a východnom Slovensku. Súčasťou projektu bola výsadba zelene, ktorú v mesiacoch september a október zrealizovali zamestnanci spoločností Skupiny ENGIE spolu so žiakmi zo  základných škôl v Moldave nad Bodvou a v Skalici a študentmi zo Strednej odbornej školy remesiel a technológií v Bratislave. 
Viac >

ADVERTORIÁL

Využite služby SPP SMARTHOME pre bezpečnejší domov.

Premeňte svoju domácnosť na inteligentnú. Využite možnosti SPP SMARTHOME a ovládajte teplotu, osvetlenie alebo kamerový systém vo svojej domácnosti kdekoľvek ste aj na diaľku. Certifikované SMARTHOME technológie od SPP vám spríjemnia život, ochránia pred pohromami a znížia energetickú náročnosť.
Viac >

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com