Úspešne zrealizovaný projekt dodávky elektroinštalácie pre Arboria Park v Trnave

Úspešne zrealizovaný projekt dodávky elektroinštalácie pre  Arboria Park v Trnave V máji 2017 ENGIE Services ukončila dodávku elektroinštalácie pre polyfunkčný objekt Arboria Park Trnava a dielo odovzdala investorovi Lucron Development.  

Investor Lucron Development pôsobí na trhu viac ako 10 rokov. Medzi jeho najnovšie projekty patrí Arboria Park Trnava. Ide o modernú mestskú štvrť, ktorá sa nachádza v pokojnej lokalite a svojim obyvateľom ponúka komunitný štýl bývania v bytoch s nadštandardným vybavením.

ENGIE Services získala projekt výhrou v súťaži na základe najvýhodnejšej ponuky.  Hneď po podpise zmluvy sa v júli 2016 začalo s jeho realizáciou. V rámci projektu ENGIE Services zabezpečila pre polyfunkčný objekt Arboria Park dodávku elektroinštalácie silnoprúdových a slaboprúdových zariadení, konkrétne svetelné a zásuvkové obvody, EPS (elektrickú požiarnu signalizáciu), prístupový systém,  časť zabezpečovacieho systému objektu a MaR - meranie a reguláciu. Okrem elektroinštalácie spoločnosť zabezpečila vonkajšie osvetlenie areálu celej štvrti.

V súčasnosti je polyfunkčný objekt Arboria Park, v ktorom sa nachádza 130 bytov v kolaudačnom  konaní a do nových priestorov sa sťahujú prví nájomníci.

„S Lucron Development sme spolupracovali už aj v minulosti na projekte Malé Krasňany, v rámci ktorého sme v objektoch budovali malé kotolne. Teší nás, že sme mali opäť možnosť pracovať s úspešným investorom na jeho novom projekte, ktorý bol pre nás jedinečný vzhľadom na objem použitej kabeláže a počtu bytov. Elektroinštaláciu sme ukončili v súlade s harmonogramom stavby a do nových skolaudovaných bytov sa už v krátkej dobe budú sťahovať prví obyvatelia,“ hovorí Marián Horov, senior projektový manažér HVAC.
 
 
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com