Chcete platiť menej za elektrinu? Preskočte do SPP!

Chcete platiť menej za elektrinu? Preskočte do SPP! Viete, kde to bude v lete iskriť najviac? SPP prichádza s neodolateľnou ponukou – zľavou na elektrinu až do výšky 30 percent ! Ide o  najlepšiu ponuku na elektrinu od spoľahlivého dodávateľa energií, ktorý už štyri roky dodáva svojim vyše stopätnásťtisíc zákazníkom aj elektrickú energiu. Ak preskočíte s elektrinou do SPP a máte elektrické vykurovanie, ušetriť môžete viac ako 300 eur ročne.

Najvyššia možná zľava, až do výšky 30 %, sa týka zákazníkov zo segmentu domácností, ktorí sa rozhodnú okrem plynu odoberať od SPP aj elektrinu.. Ak odoberáte iba elektrickú energiu a prenesiete si ju do SPP, získate zľavu až do výšky 20 %. Ponuku môžu využiť aj ľudia, ktorí už elektrinu od SPP odoberajú a viazanosť im končí v priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov, prípadne zmluvu na odber elektriny podpísali nedávno a elektrinu ešte nezačali odoberať. SPP navyše garantuje svojim zákazníkom dohodnutú cenu na elektrickú energiu až do 31. decembra 2017, ktorá bude počas tohto obdobia nemenná. Platí však, že aj po tomto termíne bude cena elektriny pre zákazníkov SPP výhodnejšia v porovnaní s tradičnými dodávateľmi.

Ušetriť tiež môžete, ak sa rozhodnete pre elektronickú faktúru SPP a inkaso, získate dodatočnú zľavu 50 % zo stálej mesačnej platby obchodníka.

Príklad možných úspor so zľavou od SPP:
Tarifa D2 (spotreba 2,2 MWh/rok)  62,6 €
Ohrev vody (spotreba 2 MWh/rok v slabej, 2 MWh/rok v silnej prevádzke) 105,4 €
Vykurovanie (spotreba 12 MWh/rok v slabej a 1 MWh/rok v silnej prevádzke) 334,4 €
Výpočet je len orientačný a vzťahuje sa na región stredného Slovenska.
 Letné iskrenie len do konca augusta
Aktuálna ponuka je časovo obmedzená. Využiť ju môžete do 31. augusta 2016. Podmienky uplatnenia zliav a podrobné informácie o produkte nájdete zverejnené na webových stránkach www.spp.skwww.letneiskrenie.sk. Potrebné informácie môžete získať aj na Zákazníckej linke SPP na čísle 0850 111 363 v pracovných dňoch o 7.00 do 20.00 h, prostredníctvom facebookového profilu Vaše SPP, Web chatu SPP, alebo v ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP. Letné iskrenie od SPP opäť potvrdzuje, že líder trhu s energiami na Slovensku okrem bezpečných a spoľahlivých dodávok energií, nových produktov a služieb myslí aj na úspory svojich klientov, a preto ich poskytuje za výhodné ceny.  

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com