Vážení obchodní partneri, milí kolegovia!

Vážení obchodní partneri, milí kolegovia! Prvá polovica roka je takmer za nami a som rád, že bilancia tohto obdobia z obchodného hľadiska je pre nás viac než pozitívna. Podarilo sa nám predĺžiť spoluprácu s viacerými zákazníkmi  v oblasti facility managementu, ako napr. s jedným z našich významných klientov - SPP a do portfólia nám pribudli nové projekty hlavne z priemyselného sektora - Punch Campus Detva a PNK Park Sereď, o ktorých si môžete viac prečítať v tomto čísle. Horúcou novinkou je nový projekt prevádzky tepelného hospodárstva (už 17. v rámci Slovenska), ktorý sa nám podarilo získať tento mesiac. Viac informácií o projekte vám prinesieme v jesennom čísle časopisu.

Úspech, ktorý zažívame so získaním každého projektu, nás teší a posúva vpred. Radosť z výhry však trvá iba chvíľu, pretože obyčajne ju rýchlo vystrieda pocit zodpovednosti za jeho realizáciu a zabezpečenie všetkých potrebných zložiek s cieľom poskytnúť tie najlepšie služby. Aby sme sa však mohli dostať až sem, je potrebné dôkladne sa pripraviť. A preto sledujeme trendy, trh, odborne sa vzdelávame  a snažíme sa flexibilne reagovať na nové požiadavky zákazníkov a podľa ich aktuálnych potrieb rozširovať naše portfólio o nové služby.  

Vpred nás však neposúvajú iba úspešne získané projekty, ale paradoxne aj neúspechy. Vďaka nim sa učíme z vlastných chýb, hľadáme nové riešenia a zlepšujeme poskytované služby. S každým projektom (získaným alebo prehraným) rastieme a napredujeme – odborne, profesijne, ale aj ľudsky. A výsledkom je stále sa rozširujúce portfólio našich služieb, zvyšovanie ich kvality a spokojní zákazníci v segmentoch, v ktorých sme doposiaľ nepôsobili – elektromobilita, priemysel, výstavba a prevádzka MDS, digitalizácia - NODA, EllloT, IoT.   

A práve digitalizácia je jednou z oblastí, ktorej sa v súčasnosti intenzívne venujeme. Digitalizácii v energetike, správe nehnuteľností či v rámci inštalácií technológií. Digitalizácia s cieľom optimalizovať ľudskú prácu a dosiahnuť čo najvyššiu energetickú efektívnosť. V tomto čísle vám predstavíme dva projekty, v rámci ktorých sa nám oba ciele podarilo splniť – implementáciu nástroja NODA v tepelnom hospodárstve v Pezinku a využitie IoT riešení na dosiahnutie komfortnej klímy v kancelárskych priestoroch.

Vážení čitatelia, máme pred sebou letnú prázdninovú sezónu, a preto by som vám rád zaželal, aby ste si v nadchádzajúcom dovolenkovom období oddýchli, načerpali nové sily a našli si chvíľu aj na prečítanie nášho nového čísla online časopisu ENGIE News.

Prajem vám pekné leto,
 
Ing. Róbert Ruňanin
Riaditeľ Divízie obchodných činností

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com