Majte svoj domov pod palcom, kdekoľvek ste.

Majte svoj domov pod palcom, kdekoľvek ste. Premeňte svoju domácnosť na inteligentnú. Využite možnosti SPP SMARTHOME a ovládajte teplotu, osvetlenie alebo kamerový systém vo svojej domácnosti kdekoľvek ste aj na diaľku. Certifikované SMARTHOME technológie od SPP vám spríjemnia život, ochránia pred pohromami a znížia energetickú náročnosť.
 
Svoju SMART domácnosť si nemusíte vybudovať naraz, môžete ju rozvíjať ako stavebnicu dopĺňaním zariadení. Na ich prepájanie a ovládanie vám stačí jedna „chytrá krabička“ a pripojenie na internet.
 
Inštalácia SMART technológií

Drôtová inštalácia je vhodná pri stavbách alebo elektrorekonštrukciách bytu, rodinného domu či komerčnej prevádzky, keď jednotlivé komponenty sú súčasťou elektroinštalácie.
Bezdrôtové riešenie je vhodné do existujúcich stavieb, keďže nevyžaduje stavebné zásahy.
 
Ovládajte teplotu v domácnosti a ušetrite
Stačí, ak si prostredníctvom inteligentného systému nastavíte požadovanú teplotu v požadovanom čase pre každú izbu vo svojej domácnosti.
Bezdrôtové termostatické hlavice umiestnené na ventiloch radiátorov merajú teplotu
v miestnosti a priebežne posielajú údaje do „chytrej krabičky“. Na základe porovnania
sa ventil na kúrení otvára alebo zatvára. Prostredníctvom aplikácie si môžete kedykoľvek prikúriť – a to aj keď práve nie ste doma.
 
Posvieťte si u vás doma tak, ako práve chcete
Ovládajte intenzitu svietenia či farbu svetla podľa situácie v celej domácnosti. Pridajte svetlo pri čítaní knihy alebo vytvorte romantické prítmie počas večere. Prípadne, ak máte bezpečnostnú kameru, viete svetlo ovládať tak, aby ste videli, čo sa doma deje kedykoľvek, aj v noci.
 
Užite si hudbu a svetlo tak, ako to máte radi
SMART svetlo môžete spojiť s ovládaním nenápadného prehrávača hudby a užiť si večierok s priateľmi, ako aj relax so svojimi blízkymi. So SMART technológiami vám nuda nehrozí.
 
Zabráňte pohrome u vás doma
Poznáme jednoduchý spôsob, ako zabrániť požiarom a iným pohromám vo vašej domácnosti. Ako? Prevenciou. Detektory úniku plynu a detektory dymu, s inteligentným
systémom varovania dokážu potrebné zariadenie dokonca vypnúť z prevádzky.
 
Predíďte záplave v domácnosti
Záplavový detektor sníma vytečenú vodu a okamžite vie dať povel spínaciemu prvku na uzavretie elektromagnetického ventilu vášho hlavného prívodu vody. A vás nezaskočí vytopený byt alebo zaplavená pivnica. Zároveň môžete byť o havárii informovaní cez aplikáciu aj na diaľku.
 
Ochráňte seba aj svojich blízkych
O bezpečnosť vašej domácnosti sa postará inteligentný systém bezpečnostných kamier, senzorov pohybu alebo okenných a dverových senzorov. Získate nielen základné
zabezpečenie domácnosti, ale v prípade narušenia budete okamžite upozornení. Kamera vám navyše umožní sledovať, čo sa deje vo vašom dome, keď ste v práci či na dovolenke.
 
 
Prečo si vybrať SMARTHOME technológie od SPP?

Získate plnoautomatizovaný systém, ktorý si sám nastaví kúrenie, osvetlenie či žalúzie podľa počasia alebo intenzity svitu. Ak vonku zasvieti slnko, žalúzie sa automaticky sklopia a kúrenie sa vypne podľa prednastavenej teploty.

Inštalácia, ovládanie a rozširovanie SMART funkcií sa dá prispôsobiť vašim predstavám a možnostiam.

Príklad: Chcete si najprv SMART technológie vyskúšať? Začnete napr. s hotovou SMART sadou „Dom pod palcom” s diaľkovým ovládaním svetla, vetrania, klimatizácie a kúrenia. Časom chcete zvýšiť bezpečnosť svojho domova doplnením okenných a dverových senzorov, detektorov dymu a plynu. Žiaden problém. Zašlete nový formulár cez www.spp.sk a náš zmluvný partner s vami dorieši doplnenie nových zariadení a funkcií do vašej existujúcej „chytrej krabičky”.
 
Kvalita produktov je garantovaná certifikovaným českým výrobcom so zárukou až 5 rokov.Aká je prax: Technológie ponúkané na trhu často pochádzajú od neznámeho výrobcu. My jasne deklarujeme, že sú vyrobené v Česku, certifikované a so zárukou až 5 rokov.

Pri výbere svojho SMART riešenia máte odborné poradenstvo zadarmo.Môžete využiť bezplatnú konzultáciu (telefonicky alebo e-mailom) pri výbere riešení alebo pri rozšírení o ďalšie komponenty a funkcionality.

SPP vám automaticky poskytne 18 % zľavu z cenníkových cien produktov nášho zmluvného partnera. 

Máte možnosť využiť nákup na splátky. 

Ako získať SMARTHOME technológie od SPP?
 
SPP službu realizuje prostredníctvom zmluvného partnera. Máte na výber 2 možnosti:
- Automatizovaný inteligentný systém pre svoju domácnosť si zostavíte s odborníkmi podľa vlastných preferencií s drôtovou alebo bezdrôtovou inštaláciou.
- Vyberiete si hotové riešenie, tzv. SMART sadu, ktorú si namontujete a sfunkčníte sami.  
Stačí, ak si na stránke www.spp.sk vyberiete jednu z možností.
 
Po zaslaní kontaktného formulára sa s vami do 3 pracovných dní spojí zodpovedný pracovník zmluvného partnera a spresní s vami požiadavky na SMARTHOME riešenie na mieru. Následne dostanete ponuku s cenovou kalkuláciou. Zároveň automaticky získavate od SPP zľavu 18 % na všetky vami objednané SMART produkty.
 
Cena a spôsob platby za SMARTHOME technológie od SPP
Finálnu výšku objednávky aj spôsob platby si dohodnete so zodpovedným pracovníkom zmluvného partnera SPP, ktorý službu realizuje podľa vami zvolených SMART
komponentov.
 
Kto si môže SMARTHOME technológie od SPP objednať?
SMARTHOME technológie od SPP sú určené všetkým záujemcom, nielen zákazníkom SPP. Služba je dostupná na celom území Slovenska pre fyzické a právnické osoby.
 
 
Viac na www.spp.sk.
Ako vždy je tiež k dispozícii Zákaznícka linka SPP  0850 111 363, 19 Zákazníckych centier SPP po celom Slovensku alebo aj e-mail zakaznickalinka@spp.sk.

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com