ENGIE podporila mladších žiakov z Oblastného futbalového zväzu Bratislava - vidiek

ENGIE podporila mladších žiakov z Oblastného futbalového zväzu Bratislava - vidiek V rámci dlhodobého zámeru podporovať miestne aktivity v lokalitách svojho pôsobenia podporila ENGIE Services mladších žiakov Oblastného Futbalového zväzu Bratislava – vidiek (ObFZ Bratislava-vidiek).
 
Na základe zmluvy o reklame tak na prelome rokov 2017 a 2018 (od novembra do apríla) zdobilo dresy futbalistov a banner na štadióne aj logo ENGIE Services. ObFZ Bratislava – vidiek pôsobí na území bratislavského Ružinova, kde dlhoročne vyrába a dodáva teplo aj jedna z dcérskych spoločností ENGIE, Prvá ružinovská spoločnosť.
 
„Vždy radi podporíme lokálne aktivity, ktoré prinášajú skutočné výsledky a konkrétni ľudia ich pocítia. Či už je to šport, kultúrne či vzdelávacie podujatie, to všetko sú príležitosti, ktoré možno nezachraňujú životy, ale vedia priniesť niečo dobré v rámci zlepšenia kvality života. V prípade mladších žiakov z ObFZ Bratislava - vidiek je to hlavne zmysluplné trávenie voľného času, zvyšovanie psychickej a fyzickej odolnosti, prácu v tíme a v neposlednom rade aj budovanie trvalého pozitívneho vzťahu k športu. Možností ako podporiť dobrú vec je dnes veľa a aj vďaka nim sa naša spoločnosť posúva ďalej. Preto vidíme zmysel v tom, aby sme v podobných aktivitách pokračovali aj v budúcnosti,“ približuje sponzoringovú stratégiu ENGIE Services jej obchodný riaditeľ Róbert Ruňanin.  
 
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com