Správa a údržba centrály Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej

Správa a údržba centrály Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej

Cofely bude od 1. januára 2016 zabezpečovať pre Slovenskú sporiteľňu správu a údržbu jej centrály na Tomášikovej ulici v Bratislave. 

Slovenská sporiteľňa na jeseň 2015 spustila tender na dodávateľa správy a údržby svojej centrály. V rámci verejnej súťaže bola oslovená aj spoločnosť Cofely, ktorá nakoniec vďaka svojej výhodnej a na mieru zákazníka vypracovanej ponuke tender vyhrala. Zmluva so spoločnosťou Slovenská sporiteľňa, a.s. a Laned, a.s. je uzavretá na dobu neurčitú. V rámci rozsahu činností bude Cofely zabezpečovať prevádzkovú obsluhu a preventívnu údržbu objektu, odborné prehliadky a skúšky technických zariadení, kontrolu vykurovacieho a klimatizačného systému, služby recepcie, pohotovostnú službu, centrálny dispečing a riadiť uvedené činnosti prostredníctvom softvéru na správu nehnuteľností.

V minulosti Cofely so Slovenskou sporiteľňou spolupracovala na podobnom projekte, v rámci ktorého zabezpečovala správu jej 127 objektov v Západoslovenskom kraji.  

„Sme hrdí, že sa nám podarilo získať ďalší významný projekt z bankového sektoru. So Slovenskou sporiteľňou sme už spolupracovali a veríme, že jedným z kritérií výberu našej spoločnosti boli nielen naše referenčné projekty, ale aj pozitívna skúsenosť z predošlej spolupráce. Taktiež nás teší, že sme do správy dostali modernú budovu, ktorá sa môže pochváliť využitím najnovších technických a technologických systémov,“ hovorí Róbert Ruňanin, riaditeľ divízie obchodných činností Cofely. 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com