Dodávka a montáž technických zariadení pre GETRAG FORD Transmissions Slovakia v Kechneci

Dodávka a montáž technických zariadení pre GETRAG FORD Transmissions Slovakia v Kechneci Cofely pre GETRAG FORD Transmissions Slovakia v tomto období realizuje dodávku a montáž technických zariadení pre projekt rozšírenia technickej budovy v ich závode. Realizácia by mala byť dokončená do 10. mája tohto roku. 

Spoločnosť GETRAG FORD Transmission Slovakia, ktorá v Priemyselnom parku Kechnec v roku 2006 vybudovala vlastný závod, sa zameriava hlavne na výrobu  motocyklových a automatických dvojspojkových prevodoviek do automobilov. V súčasnosti v závode pracuje viac ako tisíc zamestnancov.
 
Na základe výhry vo verejnej súťaži Cofely realizuje pre GETRAG FORD Transmission Slovakia od 7. decembra minulého roku I. etapu projektu, ktorý sa zameriava na doplnenie intenzity vetrania, zvýšenie výkonu chladenia a vykurovania výrobnej haly, doplnenie chladiaceho zariadenia vo výrobnej hale a rozšírenie kompresorovne.
 
V rámci I. etapy Cofely zabezpečí dodávku a následnú montáž chladiacich zariadení (chladiaca veža vrátane potrubných rozvodov), komponentov pre rozšírenie systému MaR, silnoprúdového napojenia nových zariadení, kondenzačných sušičiek a kompresorov KAESER do novej budovy.
 
 „Ceníme si možnosť spolupodieľať sa na technickom vybavení novej budovy. V minulosti sme s GETRAG FORD spolupracovali na príprave projektovej dokumentácie k tomuto projektu. Veríme, že rovnako ako tomu bolo v prípade vypracovania dokumentácie, aj po realizácii dodávky a montáže technických zariadení bude spoločnosť GETRAG FORD s našimi službami spokojná a budeme sa môcť uchádzať aj o II. etapu súťaže, zameranú na riešenie zvýšenia intenzity vetrania priestorov výrobnej haly vrátane likvidácie tepelných ziskov a teplovzdušného vykurovania priestoru,“ hovorí Róbert Šándor, key account manager Cofely.
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com