Cofely od nového roku spravuje budovu, v ktorej sídli: OC Jarošova

Cofely od nového roku spravuje budovu, v ktorej sídli: OC Jarošova Cofely od januára tohto roku poskytuje pre Office Center (OC) Jarošova komplexné služby súvisiace so správou objektu a technických zariadení. Projekt správy je výnimočný tým, že od novembra 2015 je OC Jarošova zároveň sídlom centrály Cofely. 

Desaťposchodová budova OC prešla kompletnou renováciou, v rámci ktorej bol v budove nainštalovaný sofistikovaný systém pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu budovy. Navrhnuté riešenie umožňuje zníženie energetických nákladov na správu budovy a zabezpečenie maximálneho komfortu pre nájomcov.

V rámci správy Cofely pre OC zabezpečuje údržbu a starostlivosť o technické zariadenia (napr. výťahy), systém HVAC, kontrolu a monitoring systému požiarnej ochrany, starostlivosť o gastronomické prevádzky. Okrem toho sa zaoberá upratovaním, údržbou fasády a vonkajších plôch, odvozom odpadu a starostlivosťou o parkovacie miesta.

„Cofely patrí medzi lídrov na trhu v oblasti poskytovania služieb komplexnej správy nehnuteľností, a tak je samozrejmé, že sa budeme snažiť o dodržanie vysokej kvality dodávaných služieb. Výhodou je, že v budove sami aj sídlime, takže sledovanie dodržiavania kvality služieb bude vecou našej prestíže. V rámci správy sa chceme sústrediť hlavne na zvyšovanie energetickej efektívnosti a hľadanie možností na optimalizáciu a úsporu nákladov na energie. V neposlednom rade sa budeme snažiť nielen zachovať, ale aj zvyšovať komfort ostatných nájomníkov,“ hovorí Peter Brestovanský, riaditeľ Divízie komplexnej správy nehnuteľností Cofely.  
                

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com