Projekty z oblasti Inštalácie technológií

Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Pri príprave MS v hokeji v roku 2011 participovala Cofely pri rekonštrukcii štadióna Ondreja Nepelu. Spoločnosť Cofely zabezpečovala dodávky merania a regulácie, kamerového systému, evakuačného rozhlasu, požiarnej signalizácie, ale aj dodávky štruktúrovanej kabeláže pre prenos signálu rozhlasu a televízie a varovného systému civilnej ochrany.
   
Bratislavský hrad

Spoločnosť Cofely, ako zmluvný partner spoločnosti Váhostav – SK, a.s., poskytovala svoje služby v rámci rekonštrukcie Bratislavského hradu. Cofely sa podieľala na dodávke a montáži regulačných jednotiek tepla, protimrazovej ochrany či poruchovej signalizácie. Zároveň zabezpečovala montáž meracej techniky pre chladenie a ústredné kúrenie.
   
Swedspan Slovakia s.r.o., Malacky

Pri výstavbe nového výrobného závodu Swedspan Malacky, ktorý patrí do Skupiny Swedspan, vyrábajúcej aj nábytok pre spoločnosť IKEA, Cofely zabezpečovala vypracovanie 3D modelu zdroja tepla a chladu. Okrem toho spoločnosť Cofely pripravila realizačnú projektovú dokumentáciu pre vykurovanie a chladenie nového a starého závodu a zabezpečila dodávku strojných zariadení a dodávku a montáž oceľovej konštrukcie. Cofely taktiež vybudovala prípojku zemného plynu zo starého závodu až do novej kotolne.

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com