Cofely v prvej dvadsiatke najväčších podnikov energetického priemyslu SR

Cofely v prvej dvadsiatke najväčších podnikov energetického priemyslu SR

Spoločnosť Cofely a.s. sa od roku 2010 pravidelne umiestňuje na popredných miestach v rebríčku hodnotenia týždenníka TREND.

Podľa posledných výsledkov hodnotenia TREND TOP 2014 sa Cofely umiestnila v prvej dvadsiatke najväčších podnikov energetického priemyslu SR. V silnej konkurencii podnikov sieťových odvetví s najväčšími tržbami na Slovensku obsadila 16. miesto. Rebríček Trend TOP pravidelne na jeseň uverejňuje a zostavuje týždenník TREND na základe tržieb za posledný ukončený finančný rok. Cofely, podľa uverejnených výsledkov, zaznamenala v roku 2013 nárast tržieb o viac ako 280-tisíc eur.

Cofely - Strieborná firma roka 2011

V roku 2011 spoločnosť Cofely a.s. získala prestížne ocenenie Strieborná firma roka, ktoré každoročne udeľuje ekonomický týždenník TREND. Firmy hodnotí analytická jednotka vydavateľstva TREND Analyses na základe hospodárskych výsledkov. Cofely získala prestížne 2. miesto spomedzi 176 spoločností.

Martin Žigo – Finančný manažér roka 2012

V roku 2012 sa Finančným manažérom roka stal Martin Žigo, ktorý bol v čase udeľovania ocenenia riaditeľom divízie financií a podporných činností. Anketu vyhlásil Týždenník Trend v spolupráci so Slovenskou asociáciou podnikových finančníkov a spoločnosťou PwC. O udelení ceny rozhodla odborná komisia pozostávajúca zo zástupcov vyhlasovateľov a odborných partnerov a taktiež verejnosť, ktorá sa mohla zapojiť do online hlasovania.

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com